AKTUALNOŚCI

06.07.2018

Honorowy patronat Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi

Miło nam poinformować, iż patronat honorowy nad 10. jubileuszowym Bytomskim Półmaratonem objął Marszałek...

czytaj więcej
29.06.2018

Wizualizacja koszulek 10. jubileuszowego Bytomskiego Półmaratonu

Był medal, więc teraz czas na wzór koszulki, która czeka dla Was w pakietach startowych 10. jubileuszowego...

czytaj więcej
27.06.2018

Wiemy jak będzie wyglądał medal 10 jubileuszowej edycji Bytomskiego Półmaratonu!

Wiemy już jak będzie wyglądał medal 10 jubileuszowej edycji Bytomskiego Półmaratonu! Jeśli 10 edycja,...

czytaj więcej
08.06.2018

Nagroda główna

Nagrodą główną na 10. Bytomskim Półmaratonie będzie biała Toyota Aygo. Zapraszamy do zapisów!...

czytaj więcej

Aktualnosci

20.09.2017

Wyniki biegów dla dzieci

Bieg towarzyszący dla dzieci w ramach 9 Bytomskiego Półmaratonu - wyniki:

Roczniki 2014 - 2017:
Dziewczynki
I miejsce - Pola Kowalska
II miejsce - Oliwia Lidka
III miejsce - Alina Dolewka
Chłopcy
I miejsce - Szymon Kozar
II miejsce - Antoni Dolewka
III miejsce - Bruno Michalczyk

Roczniki 2012 - 2013:
Dziewczynki
I miejsce - Hania Walczuk
II miejsce - Agata Marekwica
III miejsce - Maja Bednarska
Chłopcy
I miejsce - Maciej Darulis
II miejsce - Rafał Rzepa
III miejsce - Michał Turbaj

Roczniki 2010 - 2011:
Dziewczynki
I miejsce - Emilia Włoczka
II miejsce - Hania Wąsik
III miejsce - Aleksandra Frydel
Chłopcy
I miejsce - Filip Suchanowski
II miejsce - Maciej Kalawski
III miejsce - Karol Miś

Roczniki 2008 - 2009:
Dziewczynki
I miejsce - Anna Walczuch
II miejsce - Zuzanna Polewka
III miejsce - Alicja Rulik
Chłopcy
I miejsce - Kamil Siudak
II miejsce - Szymon Wiatr
III miejsce - Szymon Skuplik

Roczniki 2005 - 2007:
Dziewczynki
I miejsce - Julia Czarnecka
II miejsce - Martyna Maryniak
III miejsce - Magdalena Schenk
Chłopcy
I miejsce - Jakub Wąsek
II miejsce - Michał Ochman
III miejsce - Mateusz Szymański

Roczniki 2002 - 2004:
Dziewczynki
I miejsce - Jagoda Budzisz
II miejsce Julia Jędrzejczyk
III miejsce - Sandra Wójcik
Chłopcy
I miejsce - Piotr Lesiecki