AKTUALNOŚCI

07.09.2018

Arkadiusz Gardzielewski wystartuje w Bytomskim Półmaratonie.

Arkadiusz Gardzielewski, a więc Mistrz Polski w Półmaratonie z Piły 2017 wystartuje w 10 edycji Bytomskiego...

czytaj więcej
03.09.2018

Pacemakerzy 2018 - 10 Bytomski Półmaraton

Poniżej przedstawiamy Imiona i Nazwiska pacemakerów oraz czasy, na które pobiegną w 10 Bytomskim...

czytaj więcej
29.08.2018

Ostatnie dni zapisów w cenie 80 zł. 10 Bytomski Półmaraton coraz bliżej!

10 jubileuszowa edycja Bytomskiego Półmaratonu zbliża się wielkimi krokami. Do startu biegu pozostało...

czytaj więcej
24.08.2018

Firma Oriflame wspiera 10 edycję Bytomskiego Półmaratonu

Miło nam poinformować, że firma Oriflame, a więc znany producent kosmetyków będzie wspierać 10 edycję...

czytaj więcej

Aktualnosci

20.09.2017

Wyniki biegów dla dzieci

Bieg towarzyszący dla dzieci w ramach 9 Bytomskiego Półmaratonu - wyniki:

Roczniki 2014 - 2017:
Dziewczynki
I miejsce - Pola Kowalska
II miejsce - Oliwia Lidka
III miejsce - Alina Dolewka
Chłopcy
I miejsce - Szymon Kozar
II miejsce - Antoni Dolewka
III miejsce - Bruno Michalczyk

Roczniki 2012 - 2013:
Dziewczynki
I miejsce - Hania Walczuk
II miejsce - Agata Marekwica
III miejsce - Maja Bednarska
Chłopcy
I miejsce - Maciej Darulis
II miejsce - Rafał Rzepa
III miejsce - Michał Turbaj

Roczniki 2010 - 2011:
Dziewczynki
I miejsce - Emilia Włoczka
II miejsce - Hania Wąsik
III miejsce - Aleksandra Frydel
Chłopcy
I miejsce - Filip Suchanowski
II miejsce - Maciej Kalawski
III miejsce - Karol Miś

Roczniki 2008 - 2009:
Dziewczynki
I miejsce - Anna Walczuch
II miejsce - Zuzanna Polewka
III miejsce - Alicja Rulik
Chłopcy
I miejsce - Kamil Siudak
II miejsce - Szymon Wiatr
III miejsce - Szymon Skuplik

Roczniki 2005 - 2007:
Dziewczynki
I miejsce - Julia Czarnecka
II miejsce - Martyna Maryniak
III miejsce - Magdalena Schenk
Chłopcy
I miejsce - Jakub Wąsek
II miejsce - Michał Ochman
III miejsce - Mateusz Szymański

Roczniki 2002 - 2004:
Dziewczynki
I miejsce - Jagoda Budzisz
II miejsce Julia Jędrzejczyk
III miejsce - Sandra Wójcik
Chłopcy
I miejsce - Piotr Lesiecki